Tepelné čerpadlá vzduch vzduch

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch je vhodné pre domácnosti s vysokoteplotným vykurovacím systémom, t.j. s vysokým teplotným spádom, napr. radiátorovým vykurovacím systémom. Tepelné čerpadlá odporúčame aj ako doplnok k elektrickým priamotopom, elektrickým podlahovým vykurovacím systémom. Oproti klasickému teplovodnému tepelnému čerpadlu, ide o cenovo dostupnú alternatívu s kratšou návratnosťou. Tepelné čerpadlo vie vyrobiť 3-4 krát lacnejšie teplo oproti elektickému priamotopu.

Vlastnosti tepelných čerpadiel vzduch – vzduch:

  • funkčnosť aj v hlbokých mrazoch
  • režim temperovania
  • vysoká účinnosť aj pri nízkych vonkajších teplotách

Všetky tieto požiadavky spĺňajú tepelné čerpadlá vzduch vzduch klimatizácie s účinnosťou A+++ v režime vykurovania:

Toshiba Daiseikai 9

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch Toshiba Daiseikai 9 – cenovo dostupné kvalitné a účinné tepelné čerpadlo vzduchúvzduch s režimom temperovania.

tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

Panasonic HeatCharge – Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch s vysokou účinnosťou. Vďaka tepelnému výmenníku okolo kompresora a v ňom naakumulovanej energii, vykuruje aj počas režimu odmrazovania (defrostu) vonkajšej jednotky tepelného čerpadla.

Tepelné čerpadlo vzduch vzduch Panasonic HeatCharge

Mitsubishi-Electric MSZ-RW s technológiou HyperHeating dokáže poskytnúť 100% vykurovacieho výkonou aj pri vonkajšej teplote -25 stupňov Celzia. Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch Mitsubishi HyperHeating

Tepelne čerpadlo vzduch-vzduch Mitsubishi Electric MSZ-RW Hyper-Heating Premium
Návrat hore